Стартова сторінка Контакти Форум Веб-сервер ІЗАН Укр Eng

 

 

bigmir)net TOP 100

Науково-інформаційний та видавничий відділ

 

Як окрему структуру було створено в Інституті зоології у 1979 році.

 

Робота відділу проходить у двох основних напрямках:

1) інформаційне забезпечення наукових тематик;

2) видавнича діяльність.


Перший напрямок забезпечують бібліотека та комп'ютерна мережа, яку підключено до Іnternet (відповідальний - провідний інженер Гуляєв Дмитро Петрович).

 

Завідувач бібліотеки Ластикова Людмила Михайлівна. Здійснює керівництво бібліотекою щодо обслуговування читачів і організації виконання поточних та перспективних планів роботи, веде облік діяльності бібліотеки.

 

Бібліотекар Константинова Вікторія Олександрівна веде самостійну ділянку роботи з вивчення запитів читачів та їх обслуговування.

 


Видавничий напрямок забезпечує редакція журналу "Вестник зоологии", який виходить з 1967 р. і добре знаний як в Україні, так за її межами.

 

Над журналом працюють:

Відповідальний секретар Городиська Галина Андріївна. Організує роботу з авторами, рецензентами, науковими редакторами, разом з редакційною колегією формує зміст журналу, забезпечує його високий науковий та поліграфічний рівень.

 

Редактор журналу Филимонова Наталія Сергіївна. Здійснює редагування статей та матеріалів, прийнятих редколегією до друку.

 

 

Цудзинович Олег Вікторович — верстальник-дизайнер. Здійснює верстку журналу, його окремих випусків та ін. Готує оригінал-макет до передачі до типографії.

 

     

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України, 2004-2019